Připravuje se Kazachstán na setkání s mimozemšťany ?

Geoglyfy v Kazachstánu

V různých koutech naší planety se nacházejí velmi zvláštní motivy, které vznikaly buď seskládáním přírodních materiálů a nebo naopak odstraněním tohoto materiálu. Zpravidla se jedná o postavy, geometrické obrazce, zvířata či i naprosto zcela záhadné objekty, jejichž účel nám doslova není vůbec znám. Tyto obrazce se zpravidla nacházejí na zemi v abnormálních velikostech a je skutečnou záhadou, k čemu mohly sloužit. Zejména pak proto, že jsou v naprosté většině patrné pouze při pohledu shrora.

V Kazachstánu jeho obyvatelé rádi říkají, že ve své domovině  mohou být hrdi mimo jiné na to, že se zde nachází doslova obdoba geoglyfů z jihoamerické Nazcy. 

v Kazachstánu byly objeveny tři geoglyfy, jejichž původ pro nás zůstává stále záhadou


Právě v Kazachstánu byly objeveny tři geoglyfy, jejichž původ pro nás zůstává stále záhadou a mnoho lidí se přiklání k názoru, že mohou být mimozemského původu. Někteří lidé se dokonce domnívají, že tyto geoglyfy mají sloužit ke snadnější orientaci návštěvníků z Vesmíru.

Geoglyfy se objevily v roce 2009 v Karatau, v horském masivu, v jižní části Kazachstánu a objevuje je novinář Nikolaj Dorogov. Právě Kazachstán je místo, kde lze shlédnout obrysy něčeho, co však našim smyslům nedává pražádný význam. Tvary nedávají žádný smysl – jen při troše bujné fantazie můžeme spatřit uvnitř těchto čas něco, co vzdáleně připomíná humanoidní postavu. Je tedy možné, že tyto geoglyfy byly vytvořeny jako signál pro mimozemskou civilizaci a dlouhé linie mají vyznačovat něco, co bychom mohli popsat jako přistávací dráhu.

Tato teorie o přistávacích drahách však má v základu něco, co nelze jen tak přehlédnout : totiž skutečnost, že se UFO v Kazachstánu objevuje poměrně často a je pozorováno nejen běžnými občany, ale i oficiálními obrannými složkami Ruské federace. 

Mnoho lidí věří, že mimozemšťané mají eminentní zájem na získání podvodní základny v okolí Města Derbent

Mnoho lidí pak věří, že mimozemšťané mají eminentní zájem na získání podvodní základny v okolí Města Derbent, které je považováno za bránu do Kaspického moře. Jsou tedy tyto geoglyfy dílem současných příznivců UFO a nebo jsou dílem prastaré civilizace, která se s mimozemšťany již setkala a tímto způsobem se snaží navázat kontakt ?

Kazachstán je totiž první zemí, která údajně připravuje projekt „mimozemské ambasády“, která se zabývá fenoménem UFO a bere jej zcela vážně. Právě pro v Kazachstánu poměrně dosti rozšířenou víru, že mimozemštané naši Zemi navštěvují již déle a naprosto běžně, již v současné době probíhají pilné přípravy. Ambasáda by se měla nacházet v Almatinské oblasti a její součástí by mělo být překladatelské a tlumočnické centrum včetně přistávacích ploch a ukázek pozemských technologií. V tomto zcela unikátním projektu je zapojen robněž bývalý kosmonaut, který Vesmír navštívil již třikrát, Talgat Musabayev

Obsahové zdroje: 
wikipedia.org
Zdroj grafiky: 
google.com