NASA přiznala kontakt s mimozemšťany

Nasa přiznala ufo a kontakt s mimozemšťany

Konečně se ufologové celého světa dočkali. Alespoň na chvíli, než se skutečně rozvíří vody a média se začnou podstatně více zajímat o několik vět, které jakoby mimochodem prohodila jedna z nejdůležitějších postav, která na pojem „UFO“ vůbec může mít vliv. Tímto člověkem není nikdo jiný, než sama oficiální tisková mluvčí NASA Trish Chambersonová, která dokonce mimo jiné tvrdí, že mimozemšťané navštěvují planetu Zemi již po tisíce let.

Trish Chambersonová z titulu své významné funkce přímo řekla, že NASA oficiálně potvrzuje existenci mimozemšťanů a během více než dvouhodinového brífingu potvrdila, že nejen NASA je s bytostmi z cizích světů v kontaktu. Trish Chambersonová přímo v interwiew kontatovala, že je velmi pravděpodobné, že zejména rasa šedivých mimozemšťanů, známých jako „šediví“, navštěvuje lidstvo odnepaměti, a že se rovněž podílelal na stavbě mnoha pro lidstvo dosud záhadných staveb.

Oficiální tisková mluvčí NASA rovněž dále konstatovala, že o „UFO“ a mimozemšťanech se v současnosti mnoho mluví a že existují stovky knih, časopisů, filmů, dokumentů či svědectví, že se NASA domnívala, že o existenci mimozemšťanů v podstatě všichni lidé vědí. Ve svých výrocích tato představitelka NASA dále šokovala publikum především tím, že potvrdila mnoho teorií souvisejících s těžbou vzácných kovů, které mimozemšťané uskutečňují nejen v naší sluneční soustavě; ba naopak, některé tyto těžby se uskutečňují doslova za humny naší Planety, totiž na odvrácené straně Měsíce. Typickým příkladem a ověření pravdivosti tohoto tvrzení má být rovněž mimozemská těžba na Jupiteru, což má v poslední době za následek vytvoření nových prstenců okolo této „rudé“ planety.

Představitelka NASA pak pokračovala mimo jiné tím, že NASA je pravidelně v kontaktu s nejméně čtyřmi na sobě nezávislými mimozemskými rasami pocházející z různých míst ( nejen ) naší galaxie. Třebaže ke kontaktům s lidstvem nedochází často a nevznikl doposud žádný konflikt, „ufoni“ se obávají vzrůstu a vývoje jaderného potenciálu lidstva, neboť jeho použití by mohlo mít velmi negativní dopad nejen na lidstvo samo a planetu Zemi, ale rovněž na ostatní bytosti žijící v jiných galaxiích.

.

Vědci se na brífingu dále omluvili za to, že došlo k nedorozumění mezi NASA a veřejností, kdy došlo k pouhému nedopatření : vědci prý byli natolik zaneprázdněni zpracováním mimozemských technologií prostřednictvím zpětného inženýrství, že na skutečnost, že mimozemšťané existují jednoduše zapomněli.

Zajímavá výmluva : na jednu z nejdůležitějších zpráv v historii lidstva se prostě a jednoduše zapomnělo !

Několik vět z brífingu, o kterých stojí za to vědět :


"O mimozemšťanech existuje tolik filmů, dokumentů a televizních programů, že jsme si mysleli, že nyní již o tom všichni ví. Tak nějak jsme předpokládali, že o tom již všichni věděli."

"Mimozemšťané jsou vlastně neškodní a jejich zájem se soustředí pouze na přírodní zdroje planety."

"Byli jsme natolik zaměstnáni zkoumáním jejich technologií, že jsme na to jednoduše zapomněli. Moc toho nenamluví, ale vždy si stěžují na naše atomové zbraně. Trdí, že pokaždé když jsou spuštěny, ovlivňují paralelní vesmíry."

Rubrika: 
Obsahové zdroje: 
http://z-news.xyz
Zdroj grafiky: 
rensheng.com